14 Сәу 2022
Страницы Мартукская детская школа искусств имени Камбара Медетова

Мемлекеттік қызмет

Қамбар Медетов атындағы балалар өнер мектебінің

мемлкеттік қызмет көрсету паспорты

1

Мемлкеттік қызметтің атауы

Оқушылардың музыкалық бағыттарындығы өздері таңдаған үйірмелерге құжаттарын қабылдау және оқуға қабылдау

2

Қызметті көрсетуші мемлкеттік орган

«Ақтөбе облысының білім басқармасы Мәртөк ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қамбар Медетов атындағы Мәртөк балалар өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын МКҚК

3

Қызметті тұтынушылар

Оқушылардың ата-аналары (заңды өкілдері)

4

Қызмет көрсету нысаны

Қағаз түрінде

5

Қызмет көрсету орны

Қамбар Медетов ат. балалар өнер мектебі Есет Көкіұлы көшесі, 132

6

Мелкеттік қызмет көрсету тәртібі

Мектептің жұмыс кестесі: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі мен сенбі аралығында берілген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліс пен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.

7

Қажетті құжаттар

1)       ата-анасынан (заңды өкілден) өтініш . Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазылған өтініші;

2)       баланың жеке басын куәландыратын құжаттар;

3)       ҚР Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығымени 027/у нысаны бойынша медициналық анықтама;

8

Қызмет кұны мен  төлем тәртібі

Ақылы /Тегін

Балаларға қосымша білім бергені үшін ақы төлеу олардың ақылы негізінде қосымша білім беретін ұйымдарға қабылдану фактісі бойынша жүргізіледі.

9

Қызмет көрсету үрдісінің сипаттамасы

Орындаушы құжаттарды қабылдайды.

Мектеп директоры құжаттармен танысады және жауапты орындаушыларға жолдайды.

Жауапты орындаушы келіп түскен құжаттарды қарайды, мектепке қаблдау туралы  бұйрық немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты дайындайды.

Басшы мектепке қабылдау туралы бұйрыққа немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды.

Орындаушы дайын нәтижені қызмет алушыға береді.

10

Қызмет көрсету мерзімдері

Балалар музыкалық , көркем мектептеріне, өнер мектептеріне және көркем-эстетикалық бағыттағы мектептерге қабылдау әңгімелесу нәтижесі бойынша жүзеге асырылады.

1)       Құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 30 (отыз) минут;

2)       Құжаттарды тапсыру үшін максималды күту уақыты – 15 (он бес) минут;

3)       Қызмет алушыға қызмет көрсетудің максималды уақыты - 15 (он бес) минут.

11

Мемлкеттік қызмет көрсетудің нәтижесі

Осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру және қосымша білім беру ұйымына қабылдау кезінде –қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі.

12

ҚР заңнамасында белгіленген тәртіп бойынша көрсетілетін қызметті беруші қызметті көрсетуден бас тартуына негіз болатын жағдайлар

1)       Мемлкеттік көрсетілетін қызмет алу үшін ұсынған құжаттарының және олардағы деректердің анық еместігінің анықталуы;

2)       Қосымша білім беру ұйымдарындағы топтардың немесе топтарды қалыптастыру жоспарының толып кетуі.

13

Нормативтік құқықтық актілер

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 219 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 22 мамырда № 20695 болып тіркелді. Қосымша жаңа редакцияда – ҚР Білім және ғылым министрінің 01.03.2022 № 68 бұйрығымен

«Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты

Жауапты – директор орынбасары   Г.А.Мешетова  тел: 8 (71331) 31-6-92

Орындаушы – мектеп хатшысы  Ж.К.Карабалиева  тел: 8 (71331) 32-0-32

Жаңалыктар
Білім статистикасы
Орал қаласының білім беру жүйесінің статистикасы 2018-2020 жж. Мектепке дейінгі, жалпы орта, техникалық және кәсіптік білімнің 2018-2019 жылдардағы негізгі көрсеткіштері.
51
Мектеп саны
125
Балабақша саны
49947
Оқушылар саны
15535
Балабақшалардағы балалар саны

Smart Bilim - порталдың мобильді қосымшасы
Әсіресе, ата-аналар үшін Smart Bilim мобильді қосымшасы үйден шықпай-ақ қажетті және қажетті ақпаратқа қол жеткізуге, нақты уақытта сұрақтар қоюға және кері байланыс алуға мүмкіндік береді.
Пайдалы ақпараттық ресурстар